Modranská knižnica plná príbehov

1171

Modranská knižnica pozýva svojich čitateľov. Možno vám budú inšpiráciou k návšteve aj krátke príbehy, ktoré vám budú pravidelne prinášať pod názvom Knižnica plná príbehov. Prostredníctvom videopozvánok čitateľov, návštevníkov a spolupracovníkov veria, že sa mnohí z vás rozhodnú vstúpiť do priestoru plného príbehov, ktorým modranská knižnica určite je.

Tentokrát pozýva Mária Lišková, ktorá je dlhoročnou členku. Ako mama štyroch detí a pani učiteľka prvého stupňa základnej školy je na detskú literatúru na slovo vzatý odborník. Tak nechajte sa inšpirovať.

KNIŽNICA PLNÁ PRÍBEHOV

KNIŽNICA PLNÁ PRÍBEHOVRadi by sme vás pozvali do našej modranskej knižnice. Možno vám budú inšpiráciou k návšteve aj naše krátke príbehy, ktoré vám budeme pravidelne prinášať pod názvom Knižnica plna príbehov. Prostredníctvom videopozvánok našich čitateľov, návštevníkov a spolupracovníkov veríme, že sa mnohí z vás rozhodnú vstúpiť do priestoru plného príbehov, ktorým naša modranská knižnica určite je. Dnes vás pozýva Mária Lišková. Je našou dlhoročnou členku. Ako mama štyroch detí a pani učiteľka prvého stupňa základnej školy je na detskú literatúru na slovo vzatý odborník. Tak nechajte sa inšpirovať. Príďte a čítajte.Kampaň z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.

Uverejnil používateľ Kultúrne centrum Modra Pondelok 1. júna 2020

Zdroj: Kultúrne centrum Modra