Našim umelcom chýbajú diváci a divákom umenie

662

Ako veľmi človek potrebuje umenie, to nám ukázala mimoriadna situácia a sociálna izolácia. Aj vďaka filmom, seriálom, knihám a hudbe sme toto obdobie zvládli. Keďže si na plnohodnotný kontakt so živým umením ešte nejaký čas počkáme, vznikol projekt Umelci v uliciach, ktorý chce túto medzeru vyplniť a z bezpečnej vzdialenosti umenie priblížiť svojim divákom.

A pretože živé pouličné umenie k historickým centrám miest a nielen k nim naozaj patrí, prevzala nad projektom UMELCI V ULICIACH záštitu starostka Starého Mesta Zuzana Aufrichtová. Držíme palce a nech sa darí!

UMELCI V ULICIACH

UMELCOM CHÝBAJÚ DIVÁCI A DIVÁKOM UMENIE 🎭Ako veľmi človek potrebuje umenie, to nám ukázala mimoriadna situácia a sociálna izolácia. Aj vďaka filmom, seriálom, knihám a hudbe sme toto obdobie zvládli. Kedže si na plnohodnotný kontakt so živým umením ešte nejaký čas počkáme, vznikol projekt Umelci v uliciach, ktorý chce túto medzeru vyplniť a z bezpečnej vzdialenosti umenie priblížiť svojim divákom. A pretože živé pouličné umenie k historickým centrám miest (a nielen k nim) naozaj patrí, prevzala nad projektom UMELCI V ULICIACH záštitu starostka Starého Mesta Zuzana Aufrichtová. Držíme palce a nech sa darí!

Uverejnil používateľ Staré Mesto – srdce Bratislavy Streda 20. mája 2020

Zdroj: Staré Mesto