Nivy sú takmer hotové. Fasády nového centra boli ukončené inštaláciou loga

1155

Toto sú Nivy! Multifunkčný projekt v novom centre Bratislavy odhalil poslednú časť svojej fasády. Inštaláciou nového loga Nivy tak začína svoju novú etapu a pripravuje sa na budúcich návštevníkov. Bohatý mix obchodov a služieb, autobusovú stanicu letiskového štandardu a celoročnú tržnicu s výberom gurmánskych zážitkov pod verejne prístupnou zelenou strechou si Bratislavčania a návštevníci hlavného mesta užijú už tento rok.

Hoci posledný rok prial máloktorému segmentu, práce na centre Nivy neutíchajú. Práve naopak. Nájomcovia jednotlivých prevádzok už pripravujú svoje interiéry na blížiace sa otvorenie Nív. Showroom Alza, potraviny Yeme, obľúbený McDonald’s a mnohí iní sú už v pokročilých fázach  prípravy svojich prevádzok. Rovnako aj interiér centra, ktorý svojou architektúrou inšpirovanou prírodou podporuje komfort a pohodlie návštevníkov, je už pripravený na inštaláciu posledných interiérových prvkov. Pribúdajú drevené obklady eskalátorov, ktorých je na Nivách neuveriteľných 35 kusov. Pohyb po centre bude teda naozaj jednoduchý a bezproblémový.

Zelené zóny už zapúšťajú korene

Zelená je neoddeliteľnou súčasťou identity centra Nivy. Potvrdzujú to nielen unikátne zelené fasády. Na samotnej streche Nív sa dosádzajú posledné rastliny, ktoré doplnia už vysadených 134 vzrastlých stromov. Dokončuje sa montáž prvkov ako lavičky, herné prvky detských ihrísk či tartan bežeckého okruhu dlhého 500 metrov. Zelená strecha Nív tak bude onedlho plná atrakciípre rodiny s deťmi, športovcov, ale aj milovníkov mestského života.

Toto sú Nivy

Príbeh centra Nivy sa začal písať 1. októbra 2017 presťahovaním bratislavskej autobusovej stanice. Dnes je tento unikátny koncept, priamo v srdci novovznikajúcej štvrte Nové Nivy, takmer pripravený privítať prvých návštevníkov.

Rozmanitosť, pestrosť, chuť objavovať aj sa nechať prekvapovať. Na Nivách sa bude stretávať staré s novým, pokojný život starej štvrte s ruchom veľkomesta, veľké značky s malými prevádzkami, cestujúci s obyvateľmi z okolitých bytov. Nivy budú mať skrátka mnoho tvárí.

Zelená aj pre inovácie

Návštevníci centra Nivy sa môžu už teraz tešiť na vlajkové prevádzky viacerých značiek a tiež na novinky na trhu, ako napríklad Zara Home a Oysho od Inditex. Na Nivy sa vráti aj Pošta, a to v novom a modernom šate. Na svoje si prídu aj fanúšikovia módy, ktorí tu nájdu prevádzku s módou lokálnych dizajnérov – SOM Store či talianske Primadonna Collection.

Na trhu známa značka YEME otvorí na Nivách okrem potravín aj svoju prvú bezlepkovú pekáreň, Alza má pre návštevníkov Nív pripravený výnimočný showroom s podzemným Alza Drive, McDonald´s pripravil McDrive priamo z ulice Mlynské nivy.

Aj napriek ťažkej situácii, v ktorej sa za posledný rok ocitol gastro segment, zážitkom bude postupne aj celá gastro zóna, ktorú návštevníci nájdu na podlaží Tržnice Nivy. Tá postupne prinesie kombináciu zážitkového streetfoodu, reštaurácií, obchodov s delikatesami, fastfoodu a tiež predajcov lokálnych produktov. O tom, že projekt Nivy prináša moderné riešenia už dnes, svedčí aj fakt, že Tržnicu Nivy už viac ako rok nájdete v online prostredí ako vôbec prvú online tržnicu na Slovensku. Ani o mnohé ďalšie digitálne riešenia pre návštevníkov Nív nebude núdza.

Viac sa dozviete na www.nivy.com.