Pozývame vás do Arény. V januári vás čakajú štyri výborné inscenácie

1138
Predstavenie Jánošík

Historickú budovu na ľavom brehu Dunaja momentálne rekonštruujeme. Župné Divadlo Aréna dočasne využíva javisko Divadla Pavla Orságha Hviezdoslava či prekrásny priestor kostola Klarisky. Srdečne vás pozývame na januárové predstavenia.

TISO | 19.1.2022 o 19:00 v kostole Klarisky 
Monológ muža, ktorý je považovaný za najtragickejšiu a najkontroverznejšiu postavu slovenských dejín. Spoveď jediného prezidenta satelitného Slovenského štátu v podaní Mariána Labudu ml.

Réžia: Rastislav Ballek

Účinkujú: Marián Labuda ml., Martin Hronský, poslucháči Konzervatória v Bratislave, spevácky zbor Technik pod vedením P. Torkošovej a Z. Buchovej Holičkovej

Predstavenie Tiso

JÁNOŠÍK – príbeh vraha? | 24.1.2022 o 19:00 na javisku DPOH
Hra Jakuba Nvotu, napísaná na objednávku Divadla Aréna, v spolupráci s Historickým ústavom SAV predstavuje osudy nášho národného hrdinu Juraja Jánošíka v novom svetle, na základe autentických dobových materiálov.

Réžia: Jakub Nvota

Účinkujú: Richard Autner, Ondrej Kovaľ, Juraj Loj, Kamil Mikulčík, Roman Pomajbo, Broňa Kováčiková, Elena Podzámska

Predstavenie Jánošík

ZVIERATKÁ NA LETISKU  | 29.1.2022 o 16:00 na javisku DPOH
Rozprávka s pesničkami o zvieratkách, ktoré uviazli na letisku, o kamarátstve a o tom, že lož má krátke nohy a klamať sa nevypláca. Rozprávka je určená pre deti vo veku od 5 rokov.

Réžia: Juraj Bielik

Účinkujú: Viktória Petrášová, Daniel Ratimorský, Matúš Kvietik, Zuzana Haverda, Katarína Šafaříková, Jana Majeská, Dominika Richterová, Michal Rovňák

Predstavenie Zvieratká na letisku

BELLA FIGURA | 30.1.2022 o 19:00 na javisku DPOH
Náhodné stretnutie piatich ľudí v reštaurácii, pri pohári šampanského a morských ježkoch sa náhle zvrtne na absurdne vyšinutý večer, plný groteskných momentov, aké vie priniesť iba sám život.

Réžia: Michal Spišák

Účinkujú: Marián Mitaš/Peter Trník, Zuzana Porubjaková/Alena Pajtinková, Lenka Barilíková, Ján Jackuliak, Zuzana Kocúriková

Predstavenie Bella Figura