Župný športový deň BSK pre stredoškolákov pozýva súťažiacich na Mladú Gardu

1476

Bratislavský samosprávny kraj v spolupráci so športovými zväzmi a klubmi aj tento rok privíta športuchtivú mládež z kraja. Podujatie sa bude konať v utorok 4. októbra v Športovom areáli Mladá Garda. Prihlasovanie je v plnom prúde, ostalo ešte niekoľko voľných miest.

Ďalší ročník je určený pre žiakov stredných škôl sídliacich na území Bratislavského kraja. Všetky školy, ktoré majú záujem o účasť na tomto podujatí, sa musia zaregistrovať prostredníctvom online dotazníka uverejneného na linku nižšie a to najneskôr do termínu 9. septembra 2022 vrátane. O skupinové športové disciplíny je tradične najväčší záujem, preto je počet družstiev obmedzený. V prípade záujmu presahujúceho kapacity podujatia, bude zaradenie škôl do športových disciplín na základe poradia online registrácie. Účasť na tomto podujatí je bezplatná. Aktuálne sa školy vedia prihlásiť ešte na volejbal, plážový volejbal, do vedomostnej súťaže aj do všetkých atletických disciplín (beh na 100 m, beh na 800 m, zmiešaná štafeta a skok do diaľky). Najúspešnejšia škola po zrátaní bodov v atletických disciplínach získa Putovný pohár Michala Nálepku. Súčasným držiteľom pohára je Gymnázium Ladislava Novomeského na Tomášikovej ulici v Bratislave.

REGISTRUJTE SA TU!
Župný športový deň BSK pre stredoškolákov 2022,
ktorý sa bude konať dňa 04. 10. 2022 (utorok)
v Športovom areáli Mladá Garda.

Súťažiť sa bude v najatraktívnejších športoch súčasnosti. Z kolektívnych športoch si dievčatá a chlapci zmerajú sily vo florbale, volejbale, plážovom volejbalefutbale. Zároveň si môžu vybrať atletické disciplíny ako sú beh na 100 m, beh na 800 m, zmiešaná štafeta a skok do diaľky. Dávame šancu zapojiť sa aj nešportovcom v samostatnej vedomostnej súťaži, zameranej na vedomosti v oblasti športu.

Týmto pozývame všetky stredné školy sídliace na území Bratislavského kraja na toto športové podujatie, kde si budú môcť žiaci porovnať svoje sily a vedomosti, športovo sa vyžiť a aj sa zabaviť. Už teraz sa tešíme na vašu účasť.

*Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu propozícií a organizáciu jednotlivých športových disciplín v závislosti od počtu prihlásených športovcov.
*V prípade nepredvídaných udalostí si organizátor vyhradzuje právo konečného rozhodnutia vo všetkých záležitostiach súvisiacich s usporiadaním jednotlivých športových disciplín, a to vrátane jeho prerušenia, odvolania alebo úpravy jeho pravidiel.