Dopravný podnik presmeruje nočné linky N61 a N80 na nové trasy

849

Od soboty 26. marca presmeruje Dopravný podnik Bratislavy linky N61 a N80 na nové trasy, čím zlepší obsluhu centra mesta.

Nočná linka N61 bude presmerovaná po trase: Hlavná stanica – Štefánikova – Hodžovo nám. – Suché mýto – Nám. SNP – Rajská – Dunajská – Mlynské Nivy a ďalej na Letisko po svojej pôvodnej trase.

Dopravný podnik ruší obsluhu zastávok Hodžovo nám. (smer Letisko), Kollárovo nám., Špitálska a Ondrejský cintorín. Na novej trase obslúži zastávky Suché mýto, Centrum a Dunajská (na Dunajskej pri križovatke s Rajskou). V smere na Hlavnú stanicu zastaví na Hodžovom nám. na zastávke autobusov.

Linka N80 bude presmerovaná po trase: Hlavná stanica – Štefánikova – Hodžovo nám – Suché mýto – Nám. SNP – Štúrova – Starý most – Jantárová cesta a ďalej na konečnú Kapitulský dvor po svojej pôvodnej trase.

Na zmenenej trase obslúži zastávky Suché mýto, Centrum, Šafárikovo nám. a Sad Janka Kráľa. Dopravný podnik ruší aj obsluhu zastávok Hodžovo nám. (smerom do Petržalky), Zochova, Aupark a Muchovo nám.

Zdroj: Dopravný podnik Bratislava