Zastupiteľstvo Bratislavského samosprávneho kraja

Zastupiteľstvo Bratislavského samosprávneho kraja

Zastupiteľstvo je zbor zložený z poslancov samosprávneho kraja zvolených v priamych voľbách. Spôsob voľby poslancov zastupiteľstva ustanovuje osobitný zákon. Zastupiteľstvo určí počet poslancov na celé volebné obdobie v pomere 12.000 až 15.000 obyvateľov na jedného poslanca a určí volené obvody podľa osobitného zákona. Funkčné obdobie zastupiteľstva sa skončí zložením sľubu poslancov novozvoleného zastupiteľstva. Zastupiteľstvo rozhoduje o základných otázkach samosprávneho kraja.

Zasadnutia Zastupiteľstva BSK v roku 2020

NEPREHLIADNITE!

Zastupiteľstvo BSK
Predseda BSK
JURAJ DROBA
Predseda BSK
JURAJ DROBA
Podpredsedovia Bratislavského samosprávneho kraja

Podpredsedovia
Bratislavského samosprávneho kraja

MIKULÁŠ KRIPPEL             
(sociálne služby)
Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Hlasovanie a účasť
ALŽBETA OŽVALDOVÁ       
(doprava)
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia dopravy
Dotačná komisia
Hlasovanie a účasť
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
ELENA PÄTOPRSTÁ          
(životné prostredie)
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
Hlasovanie a účasť
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
Poslanecké kluby
Za lepší kraj
Predsedníčka
BARBORA ORÁČOVÁ
0903 765 890
barbora.oracova@gmail.com
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
Členovia
MARTIN CHREN
0905 305 466
martin@martinchren.sk
Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Finančná komisia
MARTIN PATOPRSTÝ
0903 282 080
patoprsty.martin@gmail.com
Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia dopravy
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
Klub 7 strán
Predseda
ISTVÁN POMICHAL
i.pomichal@gmail.com
Komisia školstva, mládeže a športu
Finančná komisia
Podpredseda
JÁN KARMAN
jan.karman@ozonius.sk
Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Finančná komisia
Dotačná komisia
Členovia
ZUZANA AUFRICHTOVÁ
0903 385 771
starostka@staremesto.sk
Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia kultúry
Komisia dopravy
PETER HOCHSCHORNER
0905 673 483
peterhochsi@gmail.com
Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
MAREK MACHATA
0903 965 453
marek.machata@gmail.com
Komisia kultúry
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Finančná komisia
ELENA PÄTOPRSTÁ
0905 537 102
patoprsta@creative.net
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
ZUZANA SCHWARTZOVÁ
0907 722 090
zs.schwartz@gmail.com
Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Dotačná komisia
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
VLADIMÍR DOLINAY
0905 402 560
dolinay@gmail.com
Dotačná komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia kultúry
Komisia školstva, mládeže a športu
Dotačná komisia
ANDREJ KOVARIK
0910 942 266
andrejkovarik@gmail.com
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
LÝDIA OVEČKOVÁ
0948 081 006
lydia.oveckova@hotmail.com
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Mandátová komisia
Komisia školstva, mládeže a športu
Dotačná komisia
DUŠAN PEKÁR
dusan.pekar@gmail.com
Mandátová komisia
Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Dotačná komisia
MARTIN SMEJA
0905 135 519
martin.smeja@gmail.com
Komisia dopravy
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
LADISLAV GUJBER
0903 150 550
gujberl@gmail.com
Komisia dopravy
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
MIKULÁŠ KRIPPEL
mikulas.krippel@region-bsk.sk
Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
IVAN PATOPRSTÝ
0911 891 542
starosta@bahon.sk
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia dopravy
ZUZANA RATTAJOVÁ
0905 988 443
rattajova@yahoo.es
Komisia kultúry
OLIVER SOLGA
oliver@oliversolga.sk
Komisia kultúry
Komisia školstva, mládeže a športu
Dotačná komisia
Krajský klub nezávislých
Predseda
MÁRIA KISKOVÁ
0905 489 829
mkiskova@hotmail.com
Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia dopravy
Dotačná komisia
Podpredsedníčka
MÁRIA HUDÁKOVÁ
0903 273 274
maria_hudakova@yahoo.com
Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Finančná komisia
Členovia
PETER BUZÁŠ
0903 474 919
peterpv.buzas@gmail.com
Komisia kultúry
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
LÍVIA POLÁCHOVÁ
0903 745 037
polachova@gmail.com
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Dotačná komisia
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
JANA HREHOROVÁ
0903 257 632
hrehorova.jana@gmail.com
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
JAROMÍR ŠÍBL
0904 382 533
jarosibl@gmail.com
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
MARTIN VLAČIKY
0903 970 523
martin.vlaciky@gmail.com
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
Komisia dopravy
MICHAL DROTOVÁN
0903 744 408
drotovan@yahoo.com
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
Komisia školstva, mládeže a športu
Starostovia pre kraj
Predseda
MARTIN ZAŤOVIČ
0905 751 458
martin.zatovic@gmail.com
Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
Členovia
IGOR ADAMEC
0905 250 363
igoradamec001@gmail.com
Komisia kultúry
Komisia dopravy
PETER FITZ
starosta@senkvice.org
Dotačná komisia
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
JOZEF KRÚPA
0905 602 082
starosta@zahorskabystrica.sk
Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Komisia dopravy
JURAJ ŠTEKLÁČ
0903 448 999
juraj.steklac@gmail.com
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Dotačná komisia
VLADIMÍR BAJAN
vlado.bajan@gmail.com
Komisia školstva, mládeže a športu
Finančná komisia
ŠTEFAN GAŠPAROVIČ
0907 330 472
stefan.gasparovic@slovensky-grob.sk
Komisia dopravy
JURAJ JÁNOŠÍK
0905 948 813
janosikjuraj@centrum.sk
Komisia školstva, mládeže a športu
Finančná komisia
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
ALŽBETA OŽVALDOVÁ
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia dopravy
Dotačná komisia
PETER ŠVARAL
peter.svaral@rohoznik.sk
Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Dotačná komisia
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
DUŠAN DVORAN
0905 537 343
starosta@vysokaprimorave.sk
Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Komisia dopravy
MARIAN GREKSA
0905 272 955
mgreksa292@gmail.com
Komisia kultúry
Dotačná komisia
JURAJ KÁČER
0903 865 846
juraj.kacer@gmail.com
Komisia majetku, investícií a verejného obstarávania
Finančná komisia
PETER PILINSKÝ
0911 988 035
p.pilinsky@icloud.com
Mandátová komisia
Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia životného prostredia, reg. rozvoja a územného plánovania
PETER TYDLITÁT
peter.tydlitat@gmail.com
Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Komisia školstva, mládeže a športu
Komisia európskych záležitostí, reg. spolupráce a cestovného ruchu
Klub nezávislých poslancov
Predseda
JÁN BUOCIK
0905 476 540
buocik@attorneys.sk
Mandátová komisia
Komisia na ochranu verejného záujmu
Finančná komisia
Komisia dopravy
Členovia
KATARÍNA AUGUSTINIČ
0905 014 726
katarina.augustinic@gmail.com
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Dotačná komisia
JOZEF UHLER
0905 617 305
jozef@uhler.sk
Komisia dopravy
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
Nezaradení poslanci
MARTIN BORGUĽA
0905 803 527
martin@borgula.sk
JURAJ PÁTEK
0903 724 542
juraj.patek@pmspezinok.sk
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí
Finančná komisia
JURAJ ŘÍHA
034/796 6110
primator@malacky.sk
Finančná komisia
vo - volebné obvody
» vo 1 – MČ Staré Mesto » vo 2 – MČ Ružinov » vo 3 – MČ Vrakuňa » vo 4 – MČ Podunajské Biskupice » vo 5 – MČ Nové Mesto » vo 6 – MČ Rača, MČ Vajnory » vo 7 – MČ Karlova Ves » vo 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves » vo 9 – MČ Dúbravka » vo 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica » vo 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce » vo 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod » vo 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves » vo 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor » vo 15 – obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica » vo 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava » vo 17 – Mesto Pezinok » vo 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné » vo 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady » vo 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna » vo 21 – Mesto Senec » vo 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel » vo 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie » vo 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky
LUCIA VIDANOVÁ
0907 538 863
lucia.vidanova@gmail.com
Komisia kultúry
Komisia zdravotníctva a sociálnych vecí